Twój niezwykły e-sklep

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest jasne w użytku, ale zarazem pełne przydatnych opcji. Wszystko po to, żeby zapewnić naszym partnerom i ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do narzędzi przystosowanych do różnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz wysyłek, również do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a to tylko część świadczonych przez nas usług.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że korzystanie ze stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić 2-4 godziny dziennie. Nasi eksperci systematycznie dodają kolejne opcje, byś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dostosowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz okazję wypróbowania naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że używanie jej jest naprawdę proste i zacznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, gdy jesteś pasjonatem czegoś i chcesz połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To znakomite wyjście, jeśli chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do wypłaty, ale także przetestować pomysł na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie przyjęty przez klientów. Uruchom sklep internetowy na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.